![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11811249
*
nr 1181 1249
Spegel
+ Konsolbord. Höjd: 160+ 60
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 maj 2018
kl 20:49:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 16:31:31
1
300 kr
4/5 23:05:48
2
200 kr
4/5 23:05:48
1
250 kr (Budbetjänt)
4/5 23:06:15
2
350 kr
7/5 00:39:02
3
Vinnande bud
7/5 18:20:35
4
450 kr
7/5 18:20:35
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1181 1249
Spegel
+ Konsolbord. Höjd: 160+ 60
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/5 16:31:31 | 1 | 300 kr |
4/5 23:05:48 | 2 | 200 kr |
4/5 23:05:48 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
4/5 23:06:15 | 2 | 350 kr |
7/5 00:39:02 | 3 | Vinnande bud |
7/5 18:20:35 | 4 | 450 kr |
7/5 18:20:35 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27